Přihlásit se Registrovat

Přihlášení

Uživa. jméno *
Heslo *

Zaregistrovat se

Pole označená * jsou povinná.
Jméno *
Uživa. jméno *
Heslo *
Ověření hesla *
Email *
Ověření emailu *
Captcha *
Doprava zdarma
doprava skleníků a pařenišť zdarma po ČR
Široký výběr
šířky,výšky a délky skleníků
Český výrobek
výroba sortimentu probíhá pouze u nás ve firmě

Z důvodu nebezpečí nákazy nemoci COVID 19 a maximální bezpečnosti v této souvislosti je k nám povolen vstup pouze s ochranou dýchacích cest. Platby za skleníky a pařeniště (při naší dopravě nebo montáži) upřednostňujeme provádět pouze bezhotovostně (pokud je to z vaší strany možné), tedy převodem na účet.

 

Děkujeme za pochopení

Máte-li na zahradě starší skleník naší výroby, možná už nějakou dobu pozorujete únavu jednotlivých materiálů. Pokud ano, existují v podstatě dvě možnosti. Buď si pořídíte nový skleník, anebo si necháte ten stávající renovovat. Ačkoli je první varianta zřejmě lepší volbou, renovací skleníku lze ušetřit. Navíc není nutné řešit veškeré věci okolo, tzn. zboření stávající stavby, úpravu terénu apod. Prostě si necháte skleník zrenovovat, a hotovo!

 

Co vše v rámci renovace provádíme?

Soustředíme se na renovace či opravy skleníků a pařenišť naší výroby. Objednat si lze výměnu prasklých tabulí skla, které se mohou čas od času poškodit, dále nabízíme výměnu gum lemovek anebo poškozených dílů konstrukce. Obrátit se na náš ovšem můžete prakticky s čímkoli.