Přihlásit se Registrovat

Přihlášení

Uživa. jméno *
Heslo *

Zaregistrovat se

Pole označená * jsou povinná.
Jméno *
Uživa. jméno *
Heslo *
Ověření hesla *
Email *
Ověření emailu *
Captcha *
Doprava zdarma
doprava skleníků a pařenišť zdarma po ČR
Široký výběr
šířky,výšky a délky skleníků
Český výrobek
výroba sortimentu probíhá pouze u nás ve firmě

SKLENÍKY A PAŘENIŠTĚ SKLADEM, DOPRAVA DO 4 TÝDNŮ

Montáž skleníků

  • Montáž si zvolíte pomocí padací lišty, která je umístěna u každé varianty našich výrobků včetně ceny.
  • Odborná montáž je prováděna pouze našimi vlastními proškolenými montéry na předem připravený základ, který si kupující řeší ve vlastní režii a musí vyhovovat z hlediska rozměrů a stavební připravenosti.
  • Rozměry základu kupující nalezne na cenících, prospektech a na webu www.skleniky.eu konkrétně na stránce Základy pod skleníky - Ekogarden - Dolní Újezd Litomyšl (skleniky.eu). Pro snadnější přístup našich montérů je nutné mít okolo základu po všech stranách 50cm volný prostor.
  • Po vyhotovení základu nám zašlete fotografie stavební připravenosti základu nejlépe na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • Termín montáže se domlouvá individuálně a telefonicky s našimi montéry a doba montáže nepřesahuje 1 den.
  • Je nutné, aby kupující zabezpečil přístup montérů a jejich vozidla minimálně 30m od místa montáže. Při nedodržení této vzdálenosti je nutné, aby na tuto záležitost kupující upozornil montéry a zajistil 1 osobu na výpomoc při nošení jednotlivých dílů skleníku na místo montáže.
  • Pokud při montáži zjistíme, že základ skleníku nevyhovuje z hlediska stavební připravenosti nebo rozměrům základů našim požadavkům, v takové míře, že tento fakt neumožňuje montáž našimi montéry v předem sjednaný datum a čas, je kupující tyto náklady na opětovnou dopravu a práci montérů uhradit nad rámec ceny skleníku a to ve výši 18Kč/km + paušální taxa 1000Kč včetně DPH.

 

Renovace skleníků

Máte-li na zahradě starší skleník naší výroby, možná už nějakou dobu pozorujete únavu jednotlivých materiálů. Pokud ano, existují v podstatě dvě možnosti. Buď si pořídíte nový skleník, anebo si necháte ten stávající renovovat. Ačkoli je první varianta zřejmě lepší volbou, renovací skleníku lze ušetřit. Navíc není nutné řešit veškeré věci okolo, tzn. zboření stávající stavby, úpravu terénu apod. Prostě si necháte skleník zrenovovat, a hotovo!

 

Co vše v rámci renovace provádíme?

Soustředíme se na renovace či opravy skleníků a pařenišť naší výroby. Objednat si lze výměnu prasklých tabulí skla, které se mohou čas od času poškodit, dále nabízíme výměnu gum lemovek anebo poškozených dílů konstrukce. Obrátit se na náš ovšem můžete prakticky s čímkoli.