Přihlásit se Registrovat

Přihlášení

Uživa. jméno *
Heslo *

Zaregistrovat se

Pole označená * jsou povinná.
Jméno *
Uživa. jméno *
Heslo *
Ověření hesla *
Email *
Ověření emailu *
Captcha *
Doprava zdarma
doprava skleníků a pařenišť zdarma po ČR
Široký výběr
šířky,výšky a délky skleníků
Český výrobek
výroba sortimentu probíhá pouze u nás ve firmě

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI

Z DŮVODU CELOEVROPSKÉHO NEDOSTATKU SUROVIN PRO VÝROBU SKLENÍKŮ A PAŘENIŠŤ, KTERÉ ZPŮSOBILA HLAVNĚ PANDEMIE KORONAVIRU, SE MOHOU DODACÍ LHŮTY PRO DODÁNÍ NAŠICH VÝROBKŮ VE VYJÍMEČNÝCH PŘÍPADECH PROTÁHNOUT AŽ NA DOBU PŘESAHUJÍCÍ DODACÍ LHŮTY, KTERÉ UVÁDÍME U JEDNOTLIVÝCH NAŠICH VÝROBKŮ. ZA VZNIKLÉ KOMPLIKACE, KTERÉ VÁM TO MŮŽE ZPŮSOBIT SE PŘEDEM OMLOUVÁME.

 

MŮŽEME VÁS I PŘES TO UBEZPEČIT, ŽE PRO VÝROBU A VČASNÉ DODÁNÍ NAŠICH VÝROBKŮ DĚLÁME MAXIMUM.

 

Z důvodu nebezpečí nákazy nemoci COVID 19 a maximální bezpečnosti v této souvislosti je k nám povolen vstup pouze s ochranou dýchacích cest. Platby za skleníky a pařeniště (při naší dopravě nebo montáži) upřednostňujeme provádět pouze bezhotovostně (pokud je to z vaší strany možné), tedy převodem na účet.

 

Děkujeme za pochopení

 

Kupující je povinen zboží při předání řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad nám neprodleně oznámit. Doklad o prodeji je přiložen v balíku.

 

Vybrat si můžete z následujích možností:

Osobní vyzvednutí:

Pro objednané zboží si přijedete sami na naši adresu a zaplatíte jednoduše v hotovosti, zboží vydáváme v pracovní dny od 7:00 do 14:30 hod. Zboží máme celoročně skladem, ale je lepší den předem zavolat, abychom skleník připravili, nabalili a vy jste nemuseli čekat.

Naše autodoprava:

Objednané zboží Vám zdarma dovezeme až k vám domů, při této variantě zákazníkovi 2 - 3 dny před dodáním voláme. Tento typ je automaticky zvolen při objednávce montáže. Platbu provedete v hotovosti řidiči. Na rozvoz využíváme výhradně našich prostředků - máme svoji autodopravu, takže naše zboží žádnému jinému dopravci nesvěřujeme. Sklo rozvážíme také pouze naší dopravou, dopravné je určeno dle počtu kusů.

Zaslání na dobírku:

Tento typ můžete zvolit pouze pokud objednáváte příslušenství jako například automatický otvírač (vše kromě skla) apod. Cena se stanovuje podle aktuálního ceníku České pošty s.p. a je v ní započítáno poštovné a balné.