Přihlásit se Registrovat

Přihlášení

Uživa. jméno *
Heslo *

Zaregistrovat se

Pole označená * jsou povinná.
Jméno *
Uživa. jméno *
Heslo *
Ověření hesla *
Email *
Ověření emailu *
Captcha *
Doprava zdarma
doprava skleníků a pařenišť zdarma po ČR
Široký výběr
šířky,výšky a délky skleníků
Český výrobek
výroba sortimentu probíhá pouze u nás ve firmě

Z důvodu nebezpečí nákazy nemoci COVID 19 a maximální bezpečnosti v této souvislosti je k nám povolen vstup pouze s ochranou dýchacích cest. Platby za skleníky a pařeniště (při naší dopravě nebo montáži) upřednostňujeme provádět pouze bezhotovostně (pokud je to z vaší strany možné), tedy převodem na účet.

 

Děkujeme za pochopení

Guma lemovka (1 kg ~ 30 m)

skleníkskleník
skladem
Tisk

Rozměry pro všechny varianty délek

výška: 0.00M
šířka: 0.00M

Detailní popis a rozměry
Guma lemovka umožňuje snadné beztmelé zasklívání, jehož následkem je zateplení a utěsnění skleníku. Pokud si budete k objednanému skleníku s montáží dokupovat těsnící gumu tak bude její montáž stát 258Kč. V ceně skleníků je guma v potřebném množství dodána. je tedy počítáno s počtem na střechu, do dveří a všude na příchytky, které drží skla. Na bocích nemá prakticky žádného významu tak ji tam nedáváme.
286 Kč
(Více variant délek)
dopravné
200 CZK

Doprava výrobku ZDARMA
doprava skleníků a pařenišť ZDARMA po celé ČR naším rozvozem. O přesném termínu závozu budete informování 3 dny před dodáním.
Výběr barevného provedení
na přání zákazníka lze konstrukci skleníků a pařenišť povrchově opatřit práškovou vypalovací barvou v odstínu RAL

    Číslo produktu: 080

    Guma lemovka umožňuje snadné beztmelé zasklívání, jehož následkem je zateplení a utěsnění skleníku. Pokud si budete k objednanému skleníku s montáží dokupovat těsnící gumu tak bude její montáž stát 341Kč. V ceně skleníků je guma v potřebném množství dodána. je tedy počítáno s počtem na střechu, do dveří a všude na příchytky, které drží skla. Na bocích nemá prakticky žádného významu tak ji tam nedáváme.